Нове-старе шампионе Босне и Херцеговине, рукометашице Борца, иако десетковане повредама, декласирале су Илиџу у мечу 20. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине. Бањалучанке су већ у првом дијелу игре створиле предност од плус осам, а најефикаснија у редовима тренера Радета Унчанина била је Драгана Кнежевић са десет голова. Други дио сусрета „црвено-плаве“ искористиле су да меч рутински приведу крају за коначних 40:29.
БОРАЦ – ИЛИЏА 40:29
дворана: Основне школе „Борисав Станковић“, гледалаца: 30, судије: Зденко Божић и Борислав Слипац (обојица из Новог Травника), седмерци: Борац 7 (2), Илиџа 6 (4), искључења: Борац 6 минута, Илиџа 14 минута.
БОРАЦ: Мишковић (14 одбрана), Кекић 9, Палачковић, Пујић, Ђогић 4, Раилић 5, Марић 4, Др. Кнежевић 10, Де. Кнежевић, Милићевић, Црнић, Остојић 1, Бабић (2 одбране), Клинац 7.
Тренер: Раде Унчанин.
ИЛИЏА: Шошевић (1 одбрана), Михајловић 1, Павловић 2, Арфаџан, Ахметхоџић 3, Брутус 4, Хаџиселимовић 2, Халебић 2, Чолић 12, Хускић, Шкаљић 3, Мерџанић (14 одбрана).
Тренер: Доминико Илић.
(Фокус)



















