Рукометаши Борца у оквиру 20. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине гостују у Добоју екипи Слоге. Без обзира што су и теоретски осигурали друго мјесто, „црвено-плави“ и у овај дуел улазе са увијек истим циљем – да славе.
– Прије свега очекујем добру утакмицу јер кад год играју наша два тима, мечеви буду неизвјесни, па вјерујем да ће за добојску публику ово бити шлаг пред крај сезоне. Ми ћемо, без обзира на све, сусрет дочекати са истим приступом. Желимо да до краја добијемо све мечеве, па ће тако бити и у Добоју. Добро познајемо ривала, као и он нас, те се надам да ће у фер игри побиједити бољи тим – истакао је стратег тима из Господске улице Драшко Будиша, додајући да може рачунати на све играче.
У првом дуелу ове сезоне Борац је славио 33:24.
(Глас Српске)



















