Рукометаши Борца савладали су данас добојску Слогу резултатом 28:34 и тако заузели седмо мјесто на 45. Међународном ТВ турниру шампиона. Након наступа на овој смотри, Борчеви играчи се враћају у Бањалуку, гдје ће тренирати до петка, када путују у Нови Сад на квалификациони турнир за пласман у Лигу шампиона.
Related Topics



















