Одбојкаши Борца стигли су јуче и до треће побједе у Првој лиги Републике Српске побиједивши у дворани „Обилићево“ екипу Градишке резултатом 3:2 (25:18, 22:25, 25:17, 24:26, 15:12). Борчеви одбојкаши два пута су стизали до предности у сетовима, али су грешкама дозволили ривалу да се врати у меч. Ипак, „црвено-плави“ пети сет рјешавају у своју корист резултатом 15:12 и стижу до треће побједе из исто толико одиграних мечева.
У сљедећем колу Борчеви одбојкаши гостују екипи Темпа.
Related Topics



















