До краја првог дијела Прве лиге Републике Српске кошаркаше ОКК Борац очекују два дуела са директним конкурентима за пласман у доигравање за првака Републике Српске. Први од та два меча на распореду је у суботу (20 часова) у дворани Ненад Баштинац у Александровцу, гдје ће се пулени Драге Каралића састати са екипом Козаре из Градишке, која је у досадашњем току сезоне забиљежила један тријумф више од „црвено-плавих“.
Изабраници Ранка Љепојевића прва четири домаћа сусрета одиграли су у спортској дворани у Српцу због недостатка хале у Градишци. Међутим, због штрајка радника Центра за културу и спорт у Српцу, отказане су све спортске и културне манифестације у овом граду, па је екипа Козаре била принуђена да пронађе нови „дом“. Одлучено је да то буде Александровац, гдје је Козара дочекала екипу Рудара из Угљевика и тријумфовала резултатом 80:79.



















