Рукометашице Борца савладале су у оквиру 13. кола Премијер лиге екипу бијељинског Радника резултатом 33:22 и тако бар на кратко побјегле из опасне зоне, док је тим из Бијељине и даље без освојеног бода у лиги. Ипак, и поред тријумфа над Семберкама, тренер Борца Раде Унчанин није био у потпуности задовољан игром својих играчица.
– Освојили смо важна три бода у дербију зачеља, али уколико желимо да што прије побјегнемо из опасне зоне, морамо да поправимо игру у одбрани која против Радника, у појединим моментима, није била на завидном нивоу, односно недостајало је чврстине у одбрамбеној линији. Након овог меча окрећемо се Купу БиХ и четвртфиналној фази која нам предстоји – рекао је тренер Борца Раде Унчанин.
Related Topics



















