Рукометашице Борца поразом у Мостару закључиле су наступ у Премијер лиги за сезону 2013-14. Играчице Борца гостовале су синоћ екипи Зрињског, од које су поражене резултатом 33:25. И прије посљедњег кола знало се да Мостарке не могу до шампионске титуле јер су поражене у прошлом колу у Приједору од Мире, али исто тако и да ће „црвено-плаве“ остати на десетој позицији, тако да меч није имао превелик резултатски значај.
Борчеве рукометашице сада се окрећу финалном турниру Купа БиХ, који се игра у петак и суботу у дворани Младост у Приједору. Поред Борца и новог шампиона Мире, на завршној смотри учествују још и Груде и Горажде. Борац у полуфиналу игра против Горажда.
(борац-спорт)
Related Topics



















