Одбојкаши Борца такмичење у Премијер лиги почели су побједом (3:2) у дворани студентског кампуса у Бањалуци над екипом Илијаша. Изабраници Саше Рендића губили су резултатом 1:2 у сетовима, али су успјели да преокрену резултат и стигну до тријумфа на лигашкој премијери.
Први сет припао је Борцу резултатом 25:22, да би гости освојили наредна два резултатима 22:25 и 16:25. Четврти сет Борац ријешава резултатом 25:21, да би одлучујући сет био завршен резултатом 15:10.
У наредном колу, које је на распореду сљедећег викенда, Борац ће гостовати екипи Радника.
(борац-спорт)
Related Topics



















