Рукометашице Борца опростиле су се од такмичења у Купу БиХ пошто су синоћ у дворани Борик, у другом претколу, поражене од екипе Врбаса резултатом 25:39. Путник у наредну рунду Купа био је познат већ након првих 30 минута, послије којих је Врбас стекао предност од 13 голова (9:22).
Два клуба поново ће одмјерити снаге у дворани Борик у суботу (15. новембар) са почетком у 17:30 часова у оквиру седмог кола Премијер лиге. Након 6 кола Борац се налази на претпосљедњем мјесту са три бода, док је Врбас пети са 9 бодова.
Related Topics



















