Одбојкаши Борца забиљежили су синоћ прву гостујућу побједу у Премијер лиги савладавши екипу Домаљевца резултатом 0:3 (24:26, 23:25, 22:25). У сва три сета водила се велика борба за сваки поен, виђено је много преокрета, међутим више концентрације у завршницама показали су изабраници Саше Рендића и на тај начин освојили веома важна три бода.
Након осам кола Борчеви одбојкаши налазе се на петом мјесту, које води у доигравање за првака БиХ, са 13 бодова, два мање од трећепласираног Гацка. Прилику да стигну до новог тријумфа „црвено-плави“ ће имати сљедећег викенда, када у спортској дворани у универзитетском кампусу дочекују екипу Модриче, која је у досадашњем току шампионата забиљежила једну побједу и седам пораза и тренутно се налази на посљедњем мјесту са три бода.



















