Одбојкаши Борца направили су огроман корак ка пласману у доигравање за шампиона БиХ савладавши у дворани студентског кампуса у Бањалуци, у оквиру 15. кола, екипу Босне кз Калесије резултатом 3:0 (25:10, 25:17, 25:16). Побједа изабраника Саше Рендића, прва након три узастопна пораза у првенству, ниједног тренутка није долазила у питање, те су, захваљујући деветом овосезонском тријумфу, „црвено-плави“ стигли до четврте позиције, прескочивши екипу Јединства, која је поражена од Илијаша.
Времена за одмор нема јер ће већ у сриједу (25. фебруар) бити одиграно 16. коло, у којем ће Борчеви одбојкаши гостовати другопласираном Гацку.
(борац-спорт)
Related Topics



















