Рукометаши Борца декласирали су синоћ екипу Коњуха резултатом 18:34 у првој утакмици четвртфинала Купа БиХ, те ће реванш 25. марта у дворани Борик представљати формалност. Домаћи рукометаши парирали су Борчевим само у првих тридесет минута, након чега је на паркету постојао само један тим.
Најефикаснији Борчев рукометаш у синоћњој утакмици био је Милан Ђукић са 5 голова. По четири пута мрежу Коњуха затресли су Милош Њежић, Бранислав Обрадовић и Ратко Николић, а по три пута Душко Херцеговац, Никола Тешић и Мирко Микић. У домаћем саставу истакао се Михрет Хусић са 6 голова.
(борац-спорт)
Related Topics



















