Рукометаши Борца пласирали су се на завршни турнир Купа БиХ пошто су вечерас, у реванш утакмици четвртфинала, у дворани Борик савладали екипу Коњуха резултатом 32:29 (15:14). Подсјетимо, у првој утакмици, одиграној у Живиницама, изабраници Игора Рађеновића тријумфовали су резултатом 18:34, па је реванш у бањалучком храму спорта био само формалност.
На завршном турниру, поред Борца, наступиће још и Извиђач, Челик и Горажде. Након што су савладали Вогошћу на домаћем паркету (32:28), Љубушаци су тријумфовали и у гостима резултатом 26:29, док је Челик у Цазину поражен од Крајине резултатом 25:24, али ће играти на завршној смотри због побједе резултатом 38:29 из прве утакмице у Зеници. Горажде се још раније без борбе пласирало на завршни турнир након што је сарајевска Босна одустала од даљег такмичења.
(борац-спорт)



















