Одбојкаши Борца елиминисани су из даљег такмичења у Купу Републике Српске пошто су протеклог викенда у Модричи поражени од истоименог домаћина резултатом 3:0 (25:23, 25:22, 25:23). Пулени Мише Марјановића настављају са припремама за наступ у Премијер лиги, а 22. и 23. септембра учествују на турниру у Загребу, гдје ће поред њих и домаће Младости, учествовати и Партизан и Крка.
Related Topics



















