Одбојкаши Борца забиљежили су прву гостујућу побједу у текућој сезони Премијер лиге БиХ савладавши у Фочи домаћи Маглић, у мечу који је обиловао преокретима, резултатом 1:3 (24:26, 17:25, 26:24, 19:25). Изабраници Мише Марјановића стигли су на тај начин до другог тријумфа у првенству након што су прије двије седмице у дворани Борик савладали сарајевску Босну резултатом 3:0, те су, са нова три бода, бар док се не заврше преостале утакмице трећег кола, избили на друго мјесто на табели, одмах иза актуелног шампиона БиХ брчанске Младости.
У наредном колу црвено-плави ће бити на огромном искушењу јер им у госте долази бијељински Радник, полуфиналиста плеј-офа из прошле сезоне и екипа која је у прва два кола текућег шампионата уписала двије побједе: у гостима над тимом Домаљевца резултатом 2:3 и у Бијељини над прошлосезонским финалистом доигравања за шампиона Какњем резултатом 3:0. Иначе, тим Радника у трећем колу ће гостовати у Сарајеву екипи Босне.



















