Након што смо у првој половини јула на тренингу обишли кадете и јуниоре ОКК Борац, пред крај седмог мјесеца, у периоду када сениорски тим одмара, посјетили смо у дворани Борик и оне најмлађе, црвено-плаве пионире који тренирају под вођством тренерској двојца Саша Крејић – Никола Гњајић.
Петнаестак дјечака који су данас тренирали под сводовима бањалучког храма спорта усвајало је сваку ријеч изречену од стране њихових тренера, а могли смо да се увјеримо да по труду, жељи и залагању, иако су најмлађи међу омладинским селекцијама, нимало не заостају за својим старијим другарима које тренирају Милан Јованић и Ненад Игњатић.
Related Topics



















