ОКК Борац ући ће знатно ослабљен у наредну сезону у Првој лиги Републике Српске пошто су црвено-плави табор напустила 4 носиоца игре из прошле сезоне. Наиме, у наредној сезони црвено-плави дрес неће носити плејмејкери Срђан и Пеђа Лончар, бек-шутер Марко Блаз и центар Жељко Матијевић.
Сва четири кошаркаша каријеру ће наставити у једном клубу – Студенту, чије руководство би убудуће требало да чине Синиша Ковачевић, Борис Благојевић и Марко Шћекић, док ће на тренерску клупу „студената“ сјести Александар Ћикић.
Подсјетимо да је редове ОКК Борац раније напустио и крилни играч Александар Иветић, који ће каријеру наставити у мркоњићкој Младости.
(борац-спорт)
Related Topics



















