Истовремено кад и јуниори ОКК Борац тренирају под патронатом Ненада Игњатића, кадетски тим члана Прве лиге Републике Српске такође ради пуном паром, под тренерском палицом Милана Јованића. Синоћњи тренинг одржан је у спортском центру Шампион у кругу Бањалучког велесајма, а Борчеви кадети (играчи рођени 2001. и 2002. године) марљиво су радили „под Јованићевим будним оком“.
Related Topics



















