Акцији „БОРАЦ, ТО СМО СВИ! 25.05“, након бањалучких спортских клубова, те основаца, пензионера и ватрогасаца, данас су се прикључили и припадници службе хитне медицинске помоћи у граду на Врбасу, са жељом да спортски симбол Бањалуке, Фудбалски клуб Борац, који егзистира скоро девет деценија, буде излијечен!
Related Topics



















