Најпознатији новосадски архиватори, трочлана екипа хумористичне серије „Државни посао“, познати као Ђорђе Чварков, Драган Торбица и Бошкић, у посљедњој епизоди ставили су се у службу Великана из Платонове. Као што је познато, бањалучки „црвено-плави“ су 25. маја одиграли пријатељску утакмицу са новосадским „црвено-бијелима“, екипом Војводине. Неколико дана након одигравања утакмице, екипа „Државног посла“ снимила је епизоду са тематиком Борца и Бањалуке и тако додатно промовисала клуб из Платонове улице.
Related Topics



















