Ново дружење бањалучких малишана школског и предшколског узраста са фудбалерима бањалучког Борца поново је у потпуности успјело! У склопу акције „Бањалука воли Борац“ у организацији навијача и симпатизера клуба у сарадњи са Фудбалским клубом Борац, око 150 клинаца, међу којима су били и штићеници Дома „Рада Врањешевић“, дружило се и фотографисало са „црвено-плавима“, који су неуморно уважили све молбе за аутограме и фотографисање.
За разлику од јунске акције, када се пет играча дружило са дјецом, овог пута комплетан играчки кадар био је на дјеци на располагању. Том приликом клинцима су уручени пригодни поклони (свеске, хемијске оловке, распореди часова, наљепнице за свеске), док су представници акције помоћном тренеру Великана из Платонове Марку Максимовићу уручили 9 фудбалских лопти као поклон клупској омладинској школи.



















