Крилни нападач Михајло Савановић споразумно је раскинуо уговор са Борцем и каријеру наставља ван Бањалуке. 21-годишњи Савановић, који је прошао омладинску школу клуба из Платонове улице, у црвено-плави табор се вратио у јулу 2014. године из мркоњићке Слободе, а у изјави за наш портал није желио да открије име новог клуба.
– Не бих ништа још да говорим о имену мог новог клуба док посао не буде завршен. Имам понуде 3-4 клуба из БиХ, али приоритет ми је одлазак у иностранство. Што се тиче Борца, уговор је споразумно раскинут, опростио сам сав дуг који је Борац имао према мени, а ја сам заузврат добио чисте папире – навео је Савановић.
Related Topics


















