Везиста Милан Стојановић четврти је фудбалер који је у зимском прелазном року напустио редове бањалучког Борца. Након што су црвено-плаву опрему раздужили Михајло Савановић, Демир Јакуповић и Синиша Саничанин, исто је учинио и Стојановић, који ће каријеру наставити у редовима српског суперлигаша Металца из Горњег Милановца и који је опростио дуговања која је клуб имао према њему
Related Topics


















