Фудбалери Борца савладали су данас, на стадиону Младости у Гламочанима, екипу БСК-а резултатом 3:0 у седмој по реду контролној утакмици у склопу припрема за наставак сезоне. Прилику да заиграју против члана Друге лиге Републике Српске шеф стручног штаба Александар Јањић је указао играчима са мањом минутажом у претходним утакмицама, а сва три гола била су дјело Стефана Савића.
Посљедњу контролну утакмицу прије почетка Премијер лиге и дербија са Слободом 27. фебруара Борац ће одиграти у суботу на Градском стадиону, када ће снаге одмјерити са екипом Текстилца из Дервенте.
Related Topics


















