У генералној проби пред почетак Премијер лиге бањалучки Борац је на Градском стадиону резултатом 2:0 савладао екипу Текстилца из Дервенте. Шеф стручног штаба Александар Јањић након утакмице изјавио је да су његови изабраници још увијек у грчу.
– Не знам како се види са трибина, али је терен у лошем стању и било нам је тешко да од првог минута успоставимо ритам и пас-игру какву желимо. Поред тога, видјело се да су играчи у утакмицу ушли у грчу, стегнуте су ноге, многи по први пут играју на овом стадиону а против Текстилца је било и публике. Прво полувријеме је протекло у не баш течној и квалитетној игри, док смо у другом полувремену били смиренији, договорили смо се у паузи шта би требало да коригујемо, играчи су то урадили, постигли смо други гол, можда смо могли још један или два, али ни ово није лоше – истакао је Јањић.


















