Фудбалери Борца у прољећну борбу за опстанак у Премијер лиги кренули су ремијем без голова са лидером првенства тузланском Слободом. На прес-конференцији одржаној нодмах након меча шеф стручног штаба Борца Александар Јањић истакао је да је задовољан приступом и борбеношћу својих изабраника.
– Састале су се двије екипе подједнаког квалитета и у таквој ситуацији је било тешко очекивати неки врхунски фудбал. Исто тако, и терен је био у лошем стању па нисмо успијевали да успоставимо жељену пас игру. Задовољан сам вољним моментом код играча, борбеношћу и залагањем, али свакако да нисам задовољан исходом јер смо ишли на побједу иако је Слобода лидер и јесењи првак. Има још 11 кола до краја и сигурно је да се овим неријешеним резултатом не завршава наша борба – рекао је Александар Јањић.
(борац-спорт)


















