Дрес Фудбалског клуба Борац у наредном периоду, по свему судећи, неће носити ни један од најискуснијих првотимаца Владан Грујић. 34-годишњи Грујић у изјави за наш портал истакао је да је недавно разговарао са директором Борца Робертом Зрилићем.
– Састао сам се са директором и замолио га да не долазим на прозивку ако са мном неће бити продужен уговор који истиче 30. јуна, а заузврат да не тражим плату за јун која ми по уговору припада. Такође сам рекао да се потпуно стављам на располагање клубу ако је потребно на било којој функцији – рекао је Грујић.
Иначе, редове „црвено-плавих“ већ су напустили Милош Жеравица, Иван Костић и Борислав Пилиповић.
(борац-спорт)
Related Topics



















