Фудбалери Борца од данас су званично на одмору након завршетка сезоне, у којој су у Премијер лиги освојили пето мјесто, а у Купу БиХ стигли до полуфинала, у којем су елиминисани од Широког Бријега. „Црвено-плави“ су се данас окупили на Градском стадиону, начинивши и заједничку фотографију на истеку такмичарске сезоне, након чега су раздужили опрему, која ће „мировати“ до 19. јуна, за када је планиран почетак припрема за сезону 2015-16.
Related Topics



















