Фудбалски клуб Борац добио је условну лиценцу од Другостепене комисије за лиценцирање при ФС БиХ за такмичење у Премијер лиги наредне сезоне. У кратком телефонском разговору за наш портал, директор клуба из Платонове улице Роберт Зрилић истакао је да је Борац добио условну лиценцу за наступ у елитном рангу сљедеће сезоне и да ће више појединости бити изнесено на конференцији за новинаре, која ће бити одржана у наредним данима.
Добијање условне лиценце значи да ФК Борац до 15. јула мора да исплати 140 000 КМ бившим и садашњим играчима и да доказе о исплати достави у просторије ФС БиХ иначе Борцу неће бити дозвољено да се такмичи у највишем рангу бх. фудбала.
(борац-спорт)
Related Topics



















