У утакмици која је претходила дуелу сениора Борца и Војводине, снаге су одмјерили ветерани два клуба. Успјешнији су били Борчеви, који су ветеране Војводине савладали резултатом 4:2. Два поготка за Борац постигао је Предраг Дивљак, док су по једном мрежу Новосађана затресли Драган Бенић и Александар Петреш. Оба гола за Војводину дјело су Саше Дракулића.
БОРАЦ – ВОЈВОДИНА 4:2 (2:0)
стадион: Градски, гледалаца: 200, судија: Милан Доцић (Бањалука), жути картон: Дракулић (Војводина).
БОРАЦ: Марчетић, Врањеш, Жарић, Коларов, Озрен, Шпица, Јандрић, Љубојевић, Бенић, Дивљак, Инђић. Још су играли: Малешевић, Диздар, Поповић, Петреш, Станаревић.
ВОЈВОДИНА: Ћурко, Дунђерски, Вуков, Дракулић, Пантелић, Братић, Вјештица, Врањеш, Шаула, Белић, Вуковић. Још су играли: Лесковац, Јанковић, Ступавски, Тадић, Алексић.
(борац-спорт)



















