Иако се трансфер Владана Грујића у редове норвешког трећелигаша Аскера чинио као готова ствар, врло лако би могло да се деси да капитен Великана из Платонове у протеклој полусезони ипак остане у граду на Врбасу. Наиме, према правилима тамошње фудбалске федерације, трећелигаши не могу да ангажују играче и тренере који немају пасош једне од земаља-чланица Европске уније, што је за наш портал потврдио и Грујић.
– Тако је, дошло је до одређених компликација, из разлога што не долазим из једне од држава које су у Европској унији. Однедавно, трећелигашки клубови у Норвешкој не могу да ангажују играче, а ни тренере ван ЕУ и ту је настао проблем. Све би требало да буде познато у наредних неколико дана – истакао је Грујић.
(борац-спорт)
Related Topics



















