Фудбалски клуб Борац данас је добио два највећа појачања у овом прелазном року: са „црвено-плавим“ тимом данас су уговоре потписали Борчеви бивши играчи Дарко Малетић и Владан Грујић! О доласку Малетића и Грујића, здравственом стању Бранислава Крунића, као и о сутрашњем поласку на припреме у Макарску причали смо са шефом стручног штаба Борца Слободаном Старчевићем.
Related Topics



















