22-годишњи Александар Малбашић, који игра на позицији крила, споразумно је раскинуо уговор са Фудбалским клубом Борац. Малбашић, који је у редове Великана из Платонове стигао из редова бихаћког Јединства, у изјави за наш портал истиче коректан растанак са сада већ бившим клубом.
– Обавио сам разговор са управом клуба, која је била изузетно коректна према мени. Нисам много играо у протеклој полусезони, разговарао сам са клупским челницима који су били мишљења да би требало да играм, међутим током текуће паузе сам оперисан јер ми се отворио препонски канал лијеве стране, а у питању је повреда коју сам добио крајем полусезоне. Због тога бих сигурно каснио на припреме тако да смо одлучили да споразумно раскинемо уговор. Одласци из клуба су саставни дио фудбала, а већ сам добио пар позива, па ћу одлучити ускоро шта је најбоље за мене – рекао је Малбашић, који је у јесењем дијелу Премијер лиге одиграо само три утакмице у дресу Борца (Младост, Сарајево и Радник).
(борац-спорт)



















