Фудбалски клуб Борац нашао се у новим проблемима. Наиме, на адресу клуба из Платонове улице стигле су нове опомене пред тужбу од стране пет фудбалера који су у блиској прошлости носили црвено-плави дрес, као и једног хотела, што је за борац-спорт потврдио директор Борца Роберт Зрилић.
– Стигло нам је шест опомена, у којима се наводи да ћемо ускоро морати да исплатимо нових 43 450 КМ дуга према бившим играчима и хотелу Мајна у Модричи. Стигао нам је допис да Леониду Ћорићу дугујемо 9 750 КМ, међутим прегледали смо своје документе и звали нашег адвоката, који нам тврди да је дуг према Леониду исплаћен. Углавном, имамо осам дана од дана пријема (петак, 24. октобар) да реагујемо на ту опомену. Бојан Марковић потражује 8 700 КМ, Душко Стајић 13 500, Огњен Радуловић 4 500, као и Драган Ђорђић, а постоји и дуг према хотелу Мајна у Модричи у износу од 2 500 КМ. Још једном апелујемо на све којима се дугује да нам се јаве како не би долазило касније до великих проблема за клуб – рекао је Зрилић.
(борац-спорт)



















