Фудбалери Борца у првом колу Купа Републике Српске играће против ОФК Брдо из Хамбарина, одлучено је жријебом који је данас одржан у просторијама Фудбалског савеза Републике Српске. Домаћин овог меча биће ОФК Брдо, а утакмица ће бити одиграна у сриједу (10. септембар) са почетком у 16:30 часова.
Преостали парови шеснаестине финала Купа РС су:
ИСТОК
Рудар Угљевик – Подриње (Јања)
Сутјеска (Фоча) – Леотар
Милићи – Дрина (Зворник)
Борац (Шамац) – Звијезда 09 (Етно село Станишићи)
Вележ (Невесиње) – Напредак (Доњи Шепак)
Дрина ХЕ – Радник
Младост (ВО) – Славија
ОФК Гласинац 2011 – Младост (Гацко)
ЗАПАД
Слога (Добој) – Модрича Максима
Слога (Трн) – Рудар Приједор
представник ПФС Добој два – Прогрес (Кнежево)
Пролетер (Теслић) – Слобода (Нови Град)
Крупа – Козара (Градишка)
Врањак – Јединство (Жеравица)
Славен (Добрљин)/Борац (Козарска Дубица) – Слобода (Мркоњић Град).
Трофеј побједника у Купу РС брани бијељински Радник.
(борац-спорт)



















