Голман Бранислав Ружић, који је у Борац стигао из редова Напретка из Доњег Шепка, званично је договорио сарадњу са Великаном из Платонове. 25-годишњи Ружић потписао је уговор на двије године (1+1) и не крије задовољство што ће имати прилику да се представи Борчевим навијачима.
– Драго ми је што сам потписао уговор са таквим клубом као што је Борац, иза којег стоји армија навијача и даћу све од себе да својим одбранама оправдам повјерење стручног штаба. Поштујем првог голмана Асмира Авдукића, али исто тако знам своје квалитете и стрпљиво чекам својих пет минута – рекао је Ружић у изјави за borac-sport.com.
Стефан Дујаковић у ГОШК-у
Стефан Дујаковић, који је пропустио већи дио прољећне полусезоне због операције препона, каријеру наставља у Првој лиги ФБиХ. 22-годишње десно крило у наредној такмичарској сезони носиће дрес некадашњег члана Премијер лиге, ГОШК-а из Габеле. Дујаковић је тако постао десети играч који је у љетном прелазном року напустио редове Борца.
(борац-спорт)



















