Као што је и најављено претходних дана, неколико фудбалера Борца који нису у првом плану за наредну такмичарску сезону биће прослијеђено на шест мјесеци клубовима из Прве лиге Републике Српске. Тако ће Небојша Стјепановић наредних пола године провести у редовима Крупе, Александар Кондић и даље остаје у теслићком Пролетеру, док ће Душан Стевандић кренути пут Градишке, у екипу Козаре.
Такође, на позајмице ће и Момир Зечевић, Стефан Дујаковић и Бојан Мацановић, али имена клубова још увијек нису позната. Такође, раскинут је уговор са Марком Јевтићем, који је тако постао већ десети играч који је овог љета напустио редове Великана из Платонове. Прије њега, клуб су напустили Срђан Граховац, Иван Драгићевић, Милош Марковић, Стефан Томовић, Игор Журжинов, Петар Кунић, Драшко Жарић (крај каријере), Харис Ханџић и Александар Радуловић.
(борац-спорт)



















