Фудбалери бањалучког Борца нису успјели да освоје шести трофеј у Купу Републике Српске. У реванш утакмици финала, одиграној синоћ на бањалучком Градском стадиону, Радник је поготком најбољег стријелца Марка Басаре побиједио наш тим, чиме су Бијељинци анулирали Борчеву предност из првог меча, па се приступило пенал-лутрији, коју су играчи Радника ријешили у своју корист резултатом 2:4. Ово је Раднику други пехар у Купу РС, а први су освојили 2010. године.
Related Topics



















