Бањалучки Борац није успио да освоји сва три бода у дуелу са Радником из Бијељине, али је у Бањалуку донио један (0:0) и на тај начин остао на трећем мјесту на табели, али исто тако и продужио низ без пораза у Премијер лиги на осам утакмица.
Јучерашњи меч на бијељинском Градском стадиону није понудио велики број шанси за голове: из читавог тока меча издвојићемо само једну шансу и то и 17. минута, када је након корнера Никић био највиши у скоку пред голом Борца, али је срећом погодио стативу.
У наредном колу, које се игра већ у сриједу, Борац ће у дербију дочекати екипу зеничког Челика. Сурет почиње у 16:30 часова, уз директан пренос на БХТ1.
Related Topics



















