Као што је било и очекивано, бањалучки Борац добио је лиценцу за наступ у Премијер лиги за сезону 2014-15. Наиме, Првостепена комисија за лиценцирање при ФС БиХ нашем клубу није дала зелено свјетло за наступ у елитном рангу, услиједила је жалба Другостепеној комисији, која је засједала јуче и Борцу издала лиценцу.
(борац-спорт)
Related Topics



















