Фудбалери Борца отпутовали су јутрос у Опатију на други дио припрема. Играчи Драгана Јовића у Хрватској остају до 22. фебруара, а у наредних осам дана одиграће најмање двије контролне утакмице, а прва је у недјељу (15 часова) против Опатије.
Иначе, оно што је најважније споменути јесте да са екипом јутрос није отпутовао Марко Басара, који се на крају ипак није договорио са челницима клуба те неће појачати редове Великана из Платонове, док је Харис Ханџић потписао уговор на двије године и заузео своје мјесто у аутобусу за Опатију.
Related Topics



















