Фудбалери Борца ремизирали су јуче са љубљанском Олимпијом (1:1) у посљедњој утакмици у склопу првог дијела припрема у Хрватској. Меч између Олимпије и Борца одигран је у Умагу, а до вођства су стигли Словенци поготком Марка Вукчевића. Ипак, до одласка на одмор Борац је успио да изједначи и то аутоголом Ариса Зарифовића. Иначе, Борчеви играчи синоћ у касним сатима су се вратили из Хрватске, а у Опатију поново путују у петак (14. фебруар).
Related Topics



















