Иако је било планирано да Борац и Крупа одиграју пријатељску утакмицу на стадиону у Крупи на Врбасу у склопу зимских припрема, меч ипак није одигран, те је Борац и даље остао на једној провјери и то против Козаре из Градишке, у којој је тријумфовао резултатом 2:1. Подсјетимо, Борчеви фудбалери ће најважнији дио припрема обавити у Опатији и то два пута по осам дана, а у Хрватску се полази 1. фебруара у 8 часова.
(борац-спорт)
Related Topics



















