Шеф стручног штаба Борца Драган Јовић био је задовољан резултатом и игром коју су његови играчи пружили у мечу против Витеза, али признаје да може и мора боље. Стратег нашег тим у први план истиче неколико проблема, који су, према његовим ријечима, и разумљиви.
– Ми у овом тренутку имамо неколико проблема. Фали нам уиграности, физичке спреме, а очигледан је и проблем реализције. Међутим, сви ови проблеми су разумљиви јер је ово један нови тим Борца, који је обавио веома кратке припреме и којем треба времена – изјавио је Јовић након утакмице са Витежанима.
Related Topics



















