Вечерас, око 22 часа, пашће одлука ко ће бити нови шампион БиХ у рукомету. За трофеј првака боре се двије екипе: наш Борац и тим Коњуха, који у посљедњих 60 минута првенства улазе са истим бројем бодова, с тим што су изабраници Јанија Чопа бољи у међусобном омјеру са Живиничанима, те су стога и на вишој позицији на табели.
У посљедњем колу Борчеви рукометаши ће на мегдан Челику у Зеници, док Коњух у Сарајеву гостује екипи Босне. По ко зна који пут понављамо једину рачуницу о којој треба да се мисли: „црвено-плавима“ шампионску титулу и одбрану дупле круне сигурно доноси било који тријумф над Зеничанима, без обзира на исход утакмице у Сарајеву. Уколико Борац не побиједи у Зеници, мораће да сачека исход утакмице у дворани Скендерија.
(борац-спорт)



















