Шеф стручног штаба Борца Драган Јовић, како сада ствари стоје, у преосталом дијелу сезоне неће предводити „црвено-плаве“ са тренерске клупе. Наиме, како сазнајемо, Јовић је добио понуду једног клуба из Анголе, у сриједу путује пут споменуте афричке земље у којој остаје десет дана како би се упознао са екипом и, највјероватније, потписао уговор.
На утакмицама против Зрињског и Сарајева у наредна два првенствена кола, екипу Борца са клупе ће водити први Јовићев помоћник Винко Мариновић, а након та два меча биће јаснија ситуација о будућем шефу струке.
Овоме додајмо и да ће Изборна скупштина Борца бити одржана 31. марта у Трофејној сали са почетком у 12 часова.
(борац-спорт)
Related Topics



















