Прије почетка другог дијела сезоне и дерби сусрета са зеничким Челиком, бањалучки Борац одиграће данас (16:30 часова) против мостарског Зрињског реванш утакмицу осмине финала Купа БиХ. Први сусрет, одигран у Мостару, завршен је тријумфом Зрињског резултатом 4:0, па се са правом може рећи да су Мостарци „једном ногом“ већ у четвртфиналу.
Сходно томе, шеф стручног штаба Борца Драган Јовић у данашњем мечу прилику ће пружити фудбалерима који су до сада имали мању минутажу, док ће главне узданице тима одмарати пред још четири првенствена кола која ће бити одиграна до краја 2013. године.
Остале реванш утакмице осмине финала Купа БиХ такође се играју данас, а парови су: Жељезничар – Славија (први меч 2:0), Вележ – Слобода МГ (3:2), Младост ВО – Натрон (1:1), Груде – Олимпик (0:2), Радник – Широки Бријег (1:4), Братство – Челик (0:4) и Сарајево – Витез (1:1).



















