Изабраници Драгана Јовића играће сутра на „Пироти“ против Травника у оквиру 15. кола Премијер лиге. Иако је претходних дана сутрашња утакмица била под знаком питања због дуга Борца према Леониду Ћорићу у износу од 32 750 КМ, договор по том питању данас је постигнут, што је за портал borac-sport.com потврдио и први човјек Борца Срђан Шупут.
– Постигли смо договор са Леонидом Ћорићем, потписан је споразум са бившим Борчевим играчем, тако да ће момци сутра играти против Травника – рекао је Шупут.
(борац-спорт)
Related Topics



















