Утакмица 15. кола Премијер лиге између Травника и Борца, која би требало да буде одиграна у недјељу (13:30 часова) на стадиону „Пирота“, под великим је знаком питања. Наиме, одлуком Дисциплинске комисије ФС БиХ, клуб из Платонове улице дужан је да исплати дуг у износу од 32 750 КМ према Леониду Ћорићу, 3 816 КМ Срђану Стојнићу, 2 800 Младену Зељковићу, и 8 000 КМ ФК БСК и потврду о исплати достави у Секретаријат ФС БиХ или, како правила налажу, доказ покаже делегату утакмице на увид прије почетка.
Са Стојнићем, Зељковићем и БСК-ом, како сазнајемо, пронађен је заједнички језик, међутим због дуга према бившем штоперу и члану шампионске генерације Леониду Ћорићу утакмица у Травнику „виси у ваздуху“. Наиме, Ћорић је одбио да му се дуг исплати у 6 рата, а да му прва буде уплаћена прије утакмице са Травничанина, и тражи да му се комплетан дуг исплати у наредна три дана или меч 15. кола неће бити одигран.
(борац-спорт)



















