Требало је 4. октобра, помјерено је за 9. октобар, да би данас било одлучено да – није одлучено ништа! Наиме, Апелациона комисија данас је требало да донесе коначну одлуку по питању прекинутог меча 9. кола Премијер лиге између Сарајева и Борца, међутим то се ипак није десило већ ће се апелациона „шесторка“ поново састати сљедеће сриједе, када би, коначно, „све лоптице могле да буду у бубњу“ и да се неизвјесност око исхода прекинутог дербија коначно заврши.
Подсјетимо, меч одигран 25. септембра прекинут је у 71. минуту при резултату 0:0, када су навијачи Сарајева утрчали на терен у жељи да нападну Борчеве присталице на јужној трибини. Меч је одмах прекинут и више није ни настављен. Одмах сутрадан засједала је Такмичарска комисија, која је утакмицу регистровала резултатом 3:0 за Борац. На ову одлуку сарајевски премијерлигаш уложио је жалбу Апелационој комисији која већ други пут у само пет дана није успјела да донесе коначну одлуку.
(борац-спорт)



















